Nowoczesny domofon do domu jednorodzinnego

Z pomocą domofonów można zapewnić sobie łatwą komunikację głosową ze stojącymi przed bramą wejściową gośćmi. Wystarczy tylko podłączyć urządzenie w odpowiednim miejscu. To rozwiązanie, które jeszcze do niedawna było spotykane wyłącznie w blokach i kamienicach. Jednak ze względu na użyteczność domofonów, szybko przekonało się do tego wielu właścicieli domów jednorodzinnych. Stacje bramowe jednoabonetowe można coraz częściej zobaczyć w nowszym, ale też starszym budownictwie domostw.

 

Czytaj więcej

W naszym asortymencie znajdują się domofony własnej produkcji. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić klientów o wysokiej jakości proponowanych urządzeń. Sprawujemy kontrolę nad każdym etapem produkcji i korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów. Nowoczesne rozwiązania są gwarancją długiej żywotności domofonów oraz ich funkcjonalności. Wytrzymała obudowa jest niewrażliwa na warunki pogodowe (nawet skrajny upał czy długotrwałe deszcze), a także uderzenia czy inne próby manipulowania. Domofon do domu jednorodzinnego to bardzo dobry sposób na zwiększenie bezpieczeństwa, ponieważ nieproszeni goście nie zawitają w obrębie ogrodzonego terenu.

Tym, co wyróżnia nasze stacje bramowe to również współczesny, modny wygląd. Kształty różnią się w zależności od modelu (tak jak ich funkcjonalność), ale w kwestii kolorów postawiliśmy na klasykę. Metaliczne oraz białe barwy nie zaburzają estetyki ogrodzenia, bramy czy budynku, a wręcz doskonale się w nią wpisują. Urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o uniwersalnym wyglądzie. Sprawdzą się zarówno przy bardziej tradycyjnym, jak i dużo nowszym budownictwie.

Prosta instalacja stacji bramowej

Korzystanie z domofonu musi być intuicyjne. I tak właśnie jest w przypadku naszych stacji bramowych, który charakteryzuje się bezproblemowym montażem. Aby zamontować domofon do domu jednorodzinnego wystarczy powziąć kilka kroków. Sprzedawane przez nas zestawy posiadają instrukcję, która poprowadzi przez kolejne etapy instalacji. Aby poprawnie zainstalować domofon musimy jeszcze dokupić niezbędne elementy dodatkowe – np. uchwyty do montażu pod kątem 30° lub osłony, ponieważ nie wchodzą one w skład zestawu. Oprócz tego możemy nabyć też inne akcesoria, takie jak np. tabliczka imienna. Stacje bramowe jednoabonetowe można zamontować samodzielnie, jednak zalecamy skorzystanie z usług specjalisty, ponieważ poprawna instalacja wymaga wiedzy i doświadczenia. Dodatkowo warto zwrócić uwagę, aby fachowiec był profesjonalistą związanym z branżą domofonową lub zabezpieczeń, a nie np. elektrykiem.

Duży wybór i rozsądne ceny domofonów

Udostępniamy kilka różniących się od siebie stacji bramowych, ale oferta jest nieustannie rozwijana w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów.

Zakup domofonów bezpośrednio od producenta to opłacalny sposób na zaopatrzenie się w te urządzenia. Możemy zaoferować znacznie niższe ceny niż w innych sklepach. Nawet wliczając koszty dostawy, wciąż oszczędza się więcej pieniędzy. Warto więc postawić na skorzystanie z producenckiej oferty.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego możemy pomóc w dopasowaniu domofonu do domu jednorodzinnego. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z porad naszych sprzedawców!

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Produkty pasujące do zamówienia
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl