Wideodomofon jednorodzinny z certyfikatami

Oferujemy profesjonalne, wysokiej klasy wideodomofony jednorodzinne. Działamy w branży produkcji i dystrybucji domofonów od pięćdziesięciu lat. Tak bogate doświadczenie, setki zaprojektowanych oraz wypuszczonych na rynek produktów, a także niezliczone grono zadowolonych klientów świadczą o najwyższej jakości naszych urządzeń. Firma COMMAX, jako pierwsza na świecie, spełniła surowe wymagania techniczne, czego efektem było otrzymanie prestiżowych certyfikatów UL i TUV na wideodomofony. Obecnie szeroka gama dostępnych modeli sprawia, że każdy klient z powodzeniem znaleźć może w naszym asortymencie urządzenie dopasowane do swoich potrzeb.

 

Czytaj więcej

Wideodomofon jednorodzinny z obrazem w jakości HD

Wideodomofony jednoabonentowe COMMAX wykonano z wysokogatunkowych materiałów i komponentów, przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Zostały one wyposażone w kolorowe kamery oraz – w zależności od modelu – ekrany o różnej wielkości. Urządzenia posiadają estetyczne dotykowe monitory LED prezentujące obraz w jakości HD, co gwarantuje najwyższą szczegółowość wyświetlanych detali oraz intensywność kolorów. Ponadto cechują się zróżnicowanym, eleganckim wzornictwem, dzięki czemu świetnie komponują się ze stylistyką otoczenia.

Systemy wideodomofonów COMMAX zapewniają znakomitą jakość obrazu zarówno z kamer obserwacyjnych, jak i też z paneli wejściowych. Monitory wykrywają automatycznie ruch oraz zapisują obraz z kamer, dzięki temu właściciel może łatwo sprawdzić, kto znajdował się w otoczeniu domu albo w pobliżu drzwi wejściowych np. wówczas, gdy on sam był poza obiektem. Zaawansowane technologicznie systemy mogą z powodzeniem obsługiwać nawet kilka miejsc w budynku. Kamery obserwacyjne można w prosty sposób podłączyć bezpośrednio do monitora. Dotykowy ekran monitora pozwala na szybkie i wygodne nawiązanie komunikacji z panelem, otwarcie drzwi czy też zapisanie danego obrazu w pamięci sprzętu. Wideodomofon jednorodzinny jest wyposażony w szereg innych opcji, m.in. funkcję wyciszania, regulacji głośności rozmowy, jaskrawości obrazu czy kontrastu.

Dlaczego wideodomofon jednoabonentowy to dobry wybór?

Zakup wideodomofonu marki COMMAX to polecane rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na bezpieczeństwie oraz komforcie swoim i bliskich we własnym domu. Urządzenie pozwala w szybki oraz wygodny sposób sprawdzić, kto rzeczywiście stoi przed drzwiami, a nie tylko usłyszeć, za kogo się podaje, tak jak ma to miejsce w tradycyjnych domofonach. Dzięki opcji reagowania na ruch i automatycznego zapisu obrazu można sprawdzić, czy ktoś dzwonił do drzwi, gdy nikogo nie było w domu.

W naszej ofercie znaleźć można kompleksowy asortyment niezbędny do zamontowania i sprawnego działania systemu wideodomofonowego. W przypadku pytań lub trudności z wyborem konkretnego urządzenia zapraszamy do kontaktu. Jako doświadczeniu specjaliści, z przyjemnością udzielimy Państwu szczegółowych informacji w zakresie dopasowania najbardziej odpowiedniego modelu do potrzeb i oczekiwań.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Produkty pasujące do zamówienia
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl