Innowacyjne i funkcjonalne wideodomofony IP

Dostępne w naszym asortymencie wideodomofony IP to wysokiej klasy urządzenia, które umożliwiają sprawną i wygodną komunikację z klientem, gościem czy inną osobą, która przychodzi do domu, firmy czy instytucji. Sprzęt ten pozwala na dwustronną komunikację głosową między lokatorem a gościem oraz jednostronną komunikację wizyjną. Dzięki podłączeniu go do internetu możliwa jest obsługa zdalna urządzenia za pomocą smartfona, komputera, tabletu czy telefonu VoIP. Nie ma konieczności posiadania monitora, wystarczy odpowiednia aplikacja na telefon komórkowy. W takim przypadku wideodomofon staje się mobilną kontrolą dostępu do budynku, dzięki czemu nawet w sytuacji, gdy nikogo nie ma w domu, można sprawdzić, co dzieje się przed wejściem na posesję, poinformować osobę dzwoniącą do drzwi, kiedy będziemy na miejscu, a nawet otworzyć jej bramę. Wideodomofony mogą być z powodzeniem montowane zarówno w budynkach prywatnych, domach lub mieszkaniach jednorodzinnych, jak i w obiektach instytucji publicznych czy w budynkach wielomieszkaniowych.

 

Czytaj więcej

Doskonała jakość obrazu i dźwięku

Proponujemy bogatą gamę modeli, wśród których każdy klient znaleźć może produkt odpowiadający swym oczekiwaniom i potrzebom. Zostały one wykonane z wysokogatunkowych materiałów, co gwarantuje niezawodność pracy urządzenia przez długi czas. Sprzęt został również wyposażony w innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz liczne funkcje. Posiada m.in. opcję regulacji głośności rozmowy, ustawienia kontrastu czy jaskrawości obrazu, a także wyciszenia dźwięku. Funkcja automatycznego wykrywania ruchu pozwala na samoczynny zapis widoku z kamery. Dzięki czemu właściciel obiektu może w prosty sposób sprawdzić, czy i kto znajdował się w otoczeniu domu albo dzwonił do drzwi mieszkania, kiedy np. nikogo nie było w środku.

W domofonach wideo zainstalowano nowoczesne kolorowe kamery oraz ekrany o różnych (w zależności od modelu) wielkościach. Ponadto posiadają one dotykowe monitory LED z możliwością prezentowania obrazu w rozdzielczości HD, co gwarantuje znakomitą jakość wizualną, wyjątkową intensywność kolorów oraz szczegółowość detali. Urządzenia te cechują się również eleganckim, estetycznym designem, co sprawia, że doskonale komponują się ze stylistyką budynku i otoczenia.

Wideodomofon IP cena

W kwestii takiej jak wideodomofon IP cena urządzenia zależy od konkretnego modelu oraz jego funkcjonalności. Wersje jednoabonentowe to zazwyczaj tańsze rozwiązanie niż te przeznaczone dla obiektów wielorodzinnych. Jeśli interesują Państwa konkretne modele wideodomofonów IP ceny sprzętu są zawsze podane obok szczegółowego opisu dotyczącego danego urządzenia. Zapewniamy konkurencyjne koszty, a także możliwość skorzystania z opcji rozłożenia płatności na dogodne raty.

W przypadku pytań dotyczących asortymentu lub też trudności w wyborze sprzętu – jesteśmy do Państwa dyspozycji drogą mailową lub telefoniczną. Nasi specjaliści udzielą szczegółowych informacji na temat wideodomofonów i doradzą, który model wybrać, aby najlepiej spełnił określone wymagania.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Produkty pasujące do zamówienia
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl