Szybka i prosta komunikacja

Interkomy mają bardzo szerokie zastosowanie. Można je zauważyć w placówkach publicznych (szpitalach, szkołach, urzędach), na dworcach kolejowych, w bankach, biurach, strzeżonych parkingach czy centrach handlowych i wielkopowierzchniowych sklepach. Wynika to z praktyczności urządzenia. Interkom słuchawkowy ułatwia komunikację pomiędzy oddalonymi od siebie pracownikami. Wszędzie tam, gdzie potrzebny jest szybki kontakt w ważnych sprawach, interkom staje się niezbędnym narzędziem pracy.

 

Czytaj więcej

Obsługa sprzętu jest wyjątkowo prosta i przyjazna dla użytkownika. Wystarczy podnieść słuchawkę, po czym wybrać numer stacji, aby rozpocząć połączenie. Istnieje też możliwość tworzenia konferencji – po naciśnięciu kilku przycisków. Zakończenie rozmowy obywa się po odłożeniu słuchawki na swoje miejsce. Pod wieloma względami przypomina to korzystanie z tradycyjnego telefonu. Interkom słuchawkowy nie wymaga jednak wpisywania długich numerów. Podłączone stacje są ze sobą skomunikowane automatycznie. W naszym asortymencie znajdują się urządzenia, które mogą obsłużyć nawet 90 stacji jednocześnie. Proponujemy też interkomy w systemie 1:1. Doskonale sprawdzają się w małych zakładach pracy i np. bardziej przestronnych, kondygnacyjnych domach.

Rozmowa przez interkom może zostać zawieszona (funkcja Hold/Mute) lub przeniesiona (Follow Me). Takie możliwości posiada model TP-90RN. Pozostałe są bardziej uproszczone, ale nie brakuje w nich przydatnych funkcji. Oprócz tego część urządzeń oferuje nagrywanie wiadomości głosowej, którą odbiorca odsłucha w dogodnym dla niego momencie. Korzystanie z interkomów słuchawkowych jest więc bardzo komfortowe.

Czysty dźwięk w każdych warunkach

Interkomy muszą być niezawodne, ponieważ od nich zależy szybkość, ale też sprawność komunikacji w nieraz kluczowych momentach. Dlatego do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie wysokiej klasy materiały oraz nowoczesne technologie. W wyniku tego połączenia powstają urządzenia, które są w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji. Po pierwsze są wytrzymałe i przeznaczone do częstego użytkowania, a po drugie wyróżniają się czystością dźwięku. Niektóre modele posiadają funkcję eliminacji zakłóceń, dzięki czemu rozmowa przebiega bez żadnych przerw. Nawet trudniejsze warunki pracy – jak chociażby hałas na dworcach czy w biurach typu open space – nie sprawiają trudności w zrozumieniu osoby po drugiej stronie słuchawki. Wysoka jakość dźwięku jest głównym atutem naszych rozwiązań.

Urządzenia w rozsądnej cenie

Jako producent interkomów proponujemy konkurencyjne ceny. Są one znacznie niższe niż w pozostałych sklepach. Interkom słuchawkowy może być tańszy nawet o kilkanaście procent. Do tego gwarantujemy szybką oraz tanią wysyłkę zamówionego produktu pod wskazany adres.

Wszystkich zainteresowanych profesjonalnymi interkomami słuchawkowymi zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania oraz doradzimy najkorzystniejszy dla klienta wybór.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Produkty pasujące do zamówienia
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl