Interkom kasowy do szerokich zastosowań

Dostępne w naszym asortymencie interkomy kasowe to nowoczesne, wysokiej jakości urządzenia głośnomówiące, które znajdą szerokie zastosowanie w różnych branżach i miejscach. Sprawdzą się w okienkach kasowych na dworcach kolejowych i autobusowych, w bankach, nocnych sklepach, placówkach pocztowych, aptekach, przychodniach, szpitalach, publicznych urzędach, na stacjach paliw oraz wszędzie tam, gdzie odbywa się sprzedaż biletów czy obsługa klientów w niekorzystnych akustycznie warunkach. Zazwyczaj szum czy hałas zaburzają skuteczną komunikację między pracownikiem a klientem, wydłużając tym samym czas trwania obsługi, co równocześnie zmniejsza jej efektywność. Wysokiej klasy interkomy do kas stanowią sprawdzone i polecane rozwiązanie tego problemu. Skutecznie usprawniają one porozumiewanie się nawet w sytuacjach intensywnego hałasu.

 

Czytaj więcej

Najwyższa jakość i funkcjonalność

Oferowane przez COMMAX interkomy kasowe zostały wyprodukowane z wysokogatunkowych materiałów i komponentów. Zaawansowane technologicznie rozwiązania zapewniają efektywność, ale też niezawodność działania sprzętu. Mają bardzo dobre parametry akustyczne. Efektywnie zwiększają głośność komunikatów, co pozwala na wygodną, a przy tym sprawną, doskonale słyszaną rozmowę po obu stronach – zarówno kasjera, jak i też klienta. Urządzenia cechują się prostotą montażu oraz obsługi, dzięki czemu z ich użyciem z powodzeniem poradzi sobie każdy pracownik.

Zestawy wyposażone są w głośnik zamontowany do szyby, mikrofon stojący po stronie kasjera, a także zasilacz i odpowiednie przewody. Wybrane komplety posiadają również dodatkowy mikrofon przeznaczony do stacji podrzędnej. Mikrofony pracowników montowane są na elastycznym wysięgniku, co zapewnia wysoki komfort pracy. Modele charakteryzują się stabilnymi parametrami pracy, a także szeregiem funkcji, m.in. opcją automatycznego przełączania głosu czy też regulacji głośności stacji podrzędnej oraz nadrzędnej, dzięki czemu można w wygodny sposób ustawić głośność systemu za pomocą pokręteł. Znakomicie tłumią zakłócenia w tle, co sprawia, że komunikacja jest dużo bardziej komfortowa. Urządzenie automatycznie aktywuje mikrofon, gdy użytkownik zaczyna mówić. Praca w układzie tzw. półduplexu sprawia, że sprzęt samodzielnie przełącza się w tryb nadawania i odbioru.

Interkom kasowy dopasowany do specyfiki firmy

Każdy dostępny w naszym asortymencie interkom kasowy jest nowy, oryginalnie zapakowany i objęty kilkuletnią gwarancją. Zapewniamy korzystne, konkurencyjne ceny urządzeń, a także szybką oraz bezpieczną dostawę zamówień pod wskazany adres. Istnieje możliwość nabycia sprzętu na dogodne, niewysokie raty.

Zróżnicowana oferta urządzeń, różniących się między sobą parametrami, pozwala na dogodne dopasowanie sprzętu do konkretnych potrzeb firmy i jej pracowników. W przypadku wątpliwości lub trudności w zakresie doboru właściwego modelu zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści profesjonalnie pomagają w wyborze najbardziej odpowiedniego urządzenia wyposażonego w wymagane funkcje.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Produkty pasujące do zamówienia
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl