Interkomy głośnomówiące i słuchawkowe

Każdy dostępny w naszym asortymencie interkom to wysokiej klasy urządzenie wykonane z wytrzymałych i trwałych materiałów, z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Dzięki czemu sprzęt cechuje się długą żywotnością, a także funkcjonalnością.

 

 

 

Czytaj więcej

W naszym sklepie oferujemy kilka rodzajów interkomów:

– interkomy słuchawkowe, podczas użytkowania komunikacja odbywa się przez słuchawkę, w związku z czym gwarantują one pełną tajność prowadzonych rozmów. Posiadają one funkcję programowania numerów abonentów, co pozwala na identyfikację dzwoniącego. Niektóre z nich mają także funkcje dodatkowe, np. obsługę zamków do drzwi, świateł sygnalizacyjnych, bram czy też urządzeń zewnętrznych. Jednym z interkomów słuchawkowych dostępnym na naszej stronie, jest model TP-12RC, który wyposażono nagłośnienie zewnętrze oraz selektywne wybieranie. Dodatkowo można go połączyć ze stacją bramową DR-DW2N lub rozbudować o nawet do 12 stacji.

– interkomy głośnomówiące, w tych modelach możliwe jest prowadzenie rozmów bez użycia słuchawki. Aby poprawić jakość przesyłanego dźwięku, ten typ interkomów często posiada funkcję redukcji hałasu z otoczenia. Niektóre modele zostały przystosowane do korzystania z nich przez osoby niedosłyszące. Szczególnie polecanym przez nas modelem jest interkom głośnomówiący CM-810, który stanowi stację równorzędną, do którego możemy podpiąć nawet 10 stacji równorzędnych.

– interkomy kasowe, używane najczęściej w miejscach publicznych, w okienkach kasowych na dworcach autobusowych czy kolejowych, na poczcie, w banku, sklepach nocnych, szpitalach, przychodniach, aptekach, na stacjach paliw czy w urzędach. Jednym słowem wszędzie gdzie odbywa się obsługa klientów czy sprzedaż biletów w warunkach niekorzystnych akustycznie.

Zastosowanie interkomów

Dobrej klasy interkom znajduje szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach i miejscach. Sprawdzi się jako system służący do komunikacji głosowej wewnątrz budynku, a także w środku zespołu kilku budynków. Najczęściej jest używany w biurowcach, instytucjach publicznych, szkołach, recepcjach hoteli, szpitali i przychodni, a także na parkingach. Jest wykorzystywany także w pojazdach, w tym przede wszystkim samolotach, ale również pociągach czy na statkach. W zależności od modelu interkom może również posiadać połączenia z telefonami, krótkofalówkami czy systemami adresowania publicznego.

Prosta obsługa i wysoka funkcjonalność

Interkomy to funkcjonalne urządzenia, które znacząco ułatwiają codzienne życie, wpływając przy tym na bezpieczeństwo danych obiektów i przebywających w nich osób. Zapewniają bardzo dobrą jakość audio oraz głośność urządzeń, co umożliwia znakomitą zrozumiałość mowy, przy doskonałej słyszalności obu stron prowadzących komunikację. Do zalet interkomów można zaliczyć również prostotę montażu oraz obsługi.

Każdy z dostępnych w naszym asortymencie interkomów jest sprzętem nowym, fabrycznie zapakowanym i objętym wielomiesięczną gwarancją. Zapewniamy atrakcyjne ceny urządzeń oraz profesjonalną pomoc doradczą w zakresie doboru najbardziej odpowiedniego modelu.

 

 

 

 
 
Produkty pasujące do zamówienia
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl