Gwarancja bezpieczeństwa

Odpowiednie zabezpieczenie elementów stolarki drzwiowej to bardzo ważny aspekt, jeśli chcemy uniknąć wtargnięcia lub włamania. Istnieje kilka sprawdzonych sposobów na ochronę drzwi. Jednym z nich są elektrozamki. Ich zasada działania jest całkiem prosta, po podłączeniu do zasilania urządzenie rygluje ruchome przegrody przy pomocy wbudowanego trzpienia. Ten element osadza się w przygotowanym dla niego miejscu i uniemożliwia otwarcie drzwi.

 

 

Czytaj więcej

W naszym sklepie można znaleźć standardowe zamki elektryczne oraz ich rewersyjną odmianę. Różnica opiera się na stanie początkowym urządzenia. W wersji standardowej zamek jest zamknięty, jeśli nie ma napięcia. To najczęściej wykorzystywany sposób zabezpieczania drzwi. Z kolei rewersyjne elektrozamki najlepiej sprawdzają się np. u drzwi prowadzących do wyjścia ewakuacyjnego. Działają one bowiem na odwrotnej zasadzie: podłączenie do prądu zamyka zamek. Jeśli więc w trakcie pożaru przerwana zostanie dostawa prądu, to drzwi pozostają otwarte.

Proponowane przez nas produkty tworzone są z wysokogatunkowych materiałów. Dzięki czemu są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Niektóre modele są w stanie wytrzymać nacisk do 1000 kg, a zakres temperatury pracy pozwala na użytkowanie w skrajnych warunkach. Trzpień jest więc praktycznie nie do zerwania. Można je też dodatkowo zabezpieczyć przy pomocy specjalnych uchwytów montażowych typu „S” i „U”.

Zaawansowana technologia

W elektrozamkach ważne jest nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale także komfort użytkowania. Dlatego nowoczesne produkty wykazują się poszerzoną funkcjonalnością. W przypadku prezentowanych produktów są to:

– system automatycznego blokowania po upływie określonego czasu

– sygnalizacja podłączona np. do alarmu

– dioda LED informująca o stanie blokady drzwi (otwarte/zaryglowane)

– własnoręcznie ustawiana funkcja opóźnienia czasowego ryglowania drzwi.

Dzięki tym ułatwieniom użytkownicy sprawują lepszą kontrolę nad urządzeniem i mogą dostosować jego parametry pracy do własnych potrzeb czy upodobań.

Korzystne ceny

Urządzenia ryglujące na prąd nie pobierają dużych ilości energii. Ich eksploatacja jest więc bardzo tania. Ponadto zapewniamy wyjątkowo niskie ceny jednostkowe produktów. Tego rodzaju zamek elektromechaniczny do drzwi wejściowych to koszt rzędu zaledwie kilkuset złotych. Warto jednak pamiętać, że dobry zamek to inwestycja na wiele lat, a właściwie dekad. Wytrzymałe urządzenie może posłużyć bardzo długo – i to bez specjalnej konserwacji. Kolejny atut stanowi bezproblemowy montaż.

Nasza oferta jest kierowana zarówno do firm, które potrzebują dobrego zabezpieczenia miejsca pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy chcą lepiej chronić swoją prywatną posesję.

Wysokiej jakości elektrozamki można zamówić w naszym sklepie już dziś. Wysyłka odbywa się w najkrótszym możliwym terminie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. W razie chęci otrzymania pomocy przy wyborze odpowiedniego produktu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

 

Produkty pasujące do zamówienia
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl