Producent domofonów z 50-letnim doświadczeniem

Nasza firma zajmuje się produkcją i dystrybucją domofonów różnego rodzaju m.in. z elektrozamkami czy kamerami od ponad pięćdziesięciu lat. Tak duże doświadczenie, mnóstwo zaprojektowanych oraz wydanych na rynek modeli oraz niezliczone grono zadowolonych klientów świadczą o najwyższej jakości oferowanych produktów. Jakość połączona z klasą naszych urządzeń została wielokrotnie doceniona nie tylko przez nabywców, ale również przez specjalistów branżowych, czego efektem są liczne prestiżowe certyfikaty. Jako pierwsi na świecie spełniliśmy również surowe wymagania techniczne dotyczące wideodomofonów, czego rezultatem jest uzyskanie certyfikatów TUV i UL w tej dziedzinie.

 

 

Czytaj więcej

Domofon z kamerą, elektrozamkiem i innymi funkcjami

Proponujemy szeroki wybór domofonów różnego rodzaju, w tym z kamerami oraz elektrozamkami. Bogata gama modeli sprawia, że każdy klient z sukcesem może znaleźć w naszej ofercie sprzęt dopasowany do swych wymagań. Wszystkie funkcje i elementy zamontowane w domofonach z elektrozamkami charakteryzują się wysoką jakością, a także wykonaniem z trwałych materiałów. Kolorowe kamery zapewniają znakomitą jakość obrazu, a dotykowe monitory LED w wybranych modelach prezentują bardzo wyraźny obraz w rozdzielczości HD. Wszystkie urządzenia cechują się eleganckim wzornictwem, przez co znakomicie współgrają ze stylistyką otoczenia, a także wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Domofon z kamerą zapewnia doskonałą jakość obrazu z paneli wejściowych oraz kamer obserwacyjnych. Zastosowanie w urządzeniach tego rodzaju nowoczesnych rozwiązań technologicznych sprawia, że nagrywają one obraz automatycznie, wyczuwając ruch. Dzięki czemu właściciel może sprawdzić, czy ktoś przebywał w otoczeniu posesji albo dzwonił do drzwi wówczas, gdy nikogo nie było w domu. System może obsługiwać nawet kilka miejsc w budynku.

Domofon z elektrozamkiem to z kolei nowoczesne urządzenie pozwalające na otwieranie lub ryglowanie drzwi wejściowych albo bramy w wyniku działania prądu. Dobrej jakości elektrozamek znacząco wpływa na bezpieczeństwo domowników lub innych osób przebywających w obiekcie.

Kompleksowe systemy instalacji domofonów

Nasz asortyment obejmuje urządzenia oraz akcesoria pozwalające na kompleksowe stworzenie systemu domofonowego w domu prywatnym, budynku jednorodzinnym lub też w innym dowolnym typie obiektu. Proponujemy stacje bramowe jedno- i wieloabonentowe oraz domowe (tzw. unifony), osłony czy daszki, a także gotowe do instalacji zestawy. Dzięki różnego typu sprzętom możliwe jest wykonanie instalacji domofonowej idealnie odpowiadającej konkretnym potrzebom i wymaganiom właściciela. Montaż systemu zazwyczaj nie stanowi trudności, ale wymaga zakupu kilku niezbędnych, kompatybilnych elementów.

Nasi specjaliści służą Państwu fachową poradą, ale też pomocą w zakresie wyboru domofonu z kamerą, elektrozamkiem, a także innych odpowiednich produktów. Umożliwiamy również opcję nabycia gotowych kompletów. To proste, a przy tym praktyczne rozwiązanie szczególnie dla osób, którym zależy na szybkim zakupie w pełni dopasowanych do siebie urządzeń i akcesoriów. W opakowaniu zostały umieszczone wszystkie produkty wraz z częściami koniecznymi do wykonania instalacji, a także schemat, który pozwala na fachowe podłączenie.

Dlaczego warto zainstalować domofon z elektrozamkiem lub kamerą?

Dobrej jakości domofon z kamerą i elektrozaczepem to urządzenie polecane do instalacji w dowolnego rodzaju obiekcie. To szczególnie praktyczne rozwiązanie w budynkach usługowych, dzięki czemu do obiektu mogą dostać się wyłącznie osoby, które sami wpuścimy po naciśnięciu dzwonka. Z tego systemu skorzystają również mieszkańcy domów jednorodzinnych, którzy chcą zabezpieczyć swoją posesję przed niechcianymi gośćmi. Przed zakupem tego typu domofonu należy kierować się trwałością urządzenia, czyli w tym przypadku liczbą bezawaryjnych cykli otwierania i zamykania. Oprócz tego warto zwrócić uwagę też na sposób zasilania – prąd stały czy zmienny oraz, czy sprzęt posiada funkcję rewersyjną. Urządzenie to zapewnia dobre zabezpieczenie przed niechcianymi osobami, w tym również przed włamywaczami.

Każdy oferowany przez nas domofon z elektrozamkiem, ale też dowolnego innego typu jest nowy, objęty gwarancją i oryginalnie zapakowany. Zapewniamy korzystne ceny oraz szybką dostawę zamówień.

 

 

 
 
 
DR-8UM Stacja bramowa 8-abonentowa DR-8UM Stacja bramowa 8-abonentowa
Producent: COMMAX
Cena:

522,00 zł

szt
zobacz więcej
DR-6UM Stacja bramowa 6-abonentowa DR-6UM Stacja bramowa 6-abonentowa
Producent: COMMAX
Cena:

480,00 zł

szt
zobacz więcej
DR-4UM Stacja bramowa 4-abonentowa DR-4UM Stacja bramowa 4-abonentowa
Producent: COMMAX
Cena:

437,00 zł

szt
zobacz więcej
DR-2UM Stacja bramowa 2-abonentowa DR-2UM Stacja bramowa 2-abonentowa
Producent: COMMAX
Cena:

395,00 zł

szt
zobacz więcej
Produkty pasujące do zamówienia
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl